Afgelopen zaterdag is de jaarlijkse verkoop van de loten van de Grote Clubactie weer gestart. Deze loten zullen door de GDC-leden aan de man worden gebracht.

Wat is de Grote Clubactie? Al meer dan 40 jaar steunt de Nationale Stichting Grote Clubactie het verenigingsleven. Deze verenigingen zijn namelijk de basis voor een gezonde samenleving. Daarom organiseert deze Stichting een jaarlijkse landelijke loterij waarmee verenigingen extra inkomsten kunnen werven. Elke vereniging kan namelijk dat extraatje goed gebruiken. Clubhuizen hebben onderhoud nodig en vaak zijn er materialen nodig die vervangen moeten worden. De afgelopen jaren hebben duizenden verenigingen d.m.v. de Grote Clubactie hun doelen kunnen bewerkstelligen.

Hoe werkt het?  Of het nu om muziek, sport of cultuur gaat alle verengingen kunnen zich bij deze Stichting aanmelden. De vereniging vraagt een X aantal loten aan bij de Stichting. Leden van deze vereniging gaan deze loten verkopen voor € 3,- per stuk. 80 procent van de opbrengst gaat dan rechtstreeks naar de eigen vereniging. Zo levert dit toch een aardig zakcentje op voor de betreffende vereniging. Het hoofddoel van de Grote Clubactie is namelijk het financieel gezonder maken van het Nederlandse Verenigingsleven.

Terug