Hieronder het verslag van de doordeweekse wedstrijd tegen HSSC’61, kijk op http://www.vvgdc.nl/wedstrijd-verslag-gdc-me1-kozakken-boys-me1/voor het verslag van de wedstrijd tegen Kozakken Boys van afgelopen zaterdag.

Maandag 7 maart moesten we de wedstrijd tegen HSSC’61 in Hei en Boeikoop inhalen. We waren vertraagd omdat we op de heen reis file hadden daardoor hadden we een korte warming up. Kyra en Dana mochten aftrappen, en de wedstrijd is begonnen. Al vrij snel maakt Kyra het eerste doelpunt met een mooie aanzet van Eline. We moesten even inkomen en speelde nog niet helemaal lekker over. Nog voor de rust maakt Eline een doelpunt waarmee we op 0-2 komen te staan. In de rust besprak Wietse met ons de tactiek. Naar de rust werd afgetrapt door HSSC’61. In de tweede helft speelde we beter. In de tweede helft maakte Janique en Mirte beide een doelpunt waarmee een mooi resultaat van 0-4 hebben behaald!!!

Terug