De spelers liepen vol spanning het veld op, nog even snel de warming-up en de wedstrijd begon.

Het ging hard tegen hard maar de eerste aanvallen kwamen van GDC, maar de aanvallen werden tegen gehouden door de verdediging van RKDVC. Het was even Knokken maar Britt had gescoord!!

De moed liep steeds hoger op maar daar kwam toch de rust aan.

0-1

Na even wat gedronken te hebben gingen we weer verder met de wedstrijd.    Als snel brak GDC weer door de verdediging van RKDVC en maakte Amber de 0-2!!  Na de  aftrap kwam RKDVC sterk terug maar het was hun niet gelukt om door de verdediging van GDC te komen al snel kwam GDC weer aan de bal en speelde “zeer goed” samen waardoor er weer gescoord werd door Mirte, 0-3!!   Onze trainers waren erg trots op ons en dat gaf ons nog meer moed.   GDC was weer aan de bal en hield de bal lang voor zich waardoor er weer een mooi doelpunt kwam en die werd gemaakt door Amber 0-4!!

De scheids floot af, en GDC ging vol trots het veld af.

Angenitha

 

 

 

Terug