Mini’s
Op woensdagavond (circuittraining):

Samuel de Waal, Ali Haj Sulaiman, Liz Bouman, Martijn de Haan

JO7-1
leider en trainer Stefan Kant

Pim Schouten, Sarah van Hemert, Lise Kant, Ties Versteeg, Nikki van Loon, Saimon Gebremskel

JO8-1
leiders VACANT, trainer circuittrainer woensdagavond

Esmee Vos, Amy Vos, Tim Ewijk, Dave de Koning, Nanno Bolt, Lenn van Dongen, Mahmoud Haj Sulaiman , Luc Hartman

JO8-2
leider Henri van Hemert en VACANT, trainer circuittrainer woensdagavond

Siem vd Velden, Gijs van Veen, Joris Kwetters, Luuk Vos, Lieke vd Kolk, Matheo Nowacki, Link Molegraaf, Eva van Hemert

JO9-1
leider en trainer Menno de Hart

Finn de Hart, Levi Smelt, Thijs vd Bogaard, Bart Vos, Hugo van Wijk, Niels Zijlmans, Levi van Vuren, Joel van de Velden

JO10-1
leiders Arie van Veen en Tino Vos, trainer wordt tzt bekend

Julian vd Mooren, Levi van Veen, Beerd Kramer, Dave van Tilborg, Stan Vos, Guus van Veen, Thijs Verhoeks, Pieter Lankhaar

JO11-1
leiders Bas vd Kolk en Maarten Bouman, trainer wordt tzt bekend

Koen Schouten, Ties Schouten, Tygo Bouman, Micha vd Kolk, Marthe de Hart, Thom Bouman, Roos Booij, Jayden Snijders, Thijs Versteeg, Roy vd Heuvel

JO11-2
leiders en trainers Marvin van Mersbergen en Thilo Gielis

Bryan Blom, Levi Gouda, Jurre Stout, Tibbe Branderhorst, Benjamin Somsen, Sven Verwoert, Sil van Kapel, Luuk van Hemert

JO13-1
leider en trainer Gerard van Leeuwen

Tobias Somsen, Milan Kwetters, Dani Groenenberg, Rens vd Kolk, Bob de Graaf, Sieb Kramer, Marijn vd Mooren, Lars van Vugt, Wouter Stuij, Tim Smits, Vince van Wijk, Tim Bouman, Niels Meiresonne, Auke Boll, Martijn Verdoorn

MO13-1
leiders en trainers VACANT

Esmee van Mersbergen, Dana Gouda, Kyra in ’t Veld, Linde Bouman, Jannique Branderhorst, Veerle Bouman, Joy vd Pol, Ruth Luijendijk, Femke vd Heuvel, Puck vd Herik, Demi vd Kolk, Joelle vd Vendel, Sofia Buitelaar, Guusje Verdoorn, Noor Rosenbrand.

JO14-1
leider en trainer VACANT

Milan van Hemert, Sem Versteeg, Rowan vd Oever, Alex van Drunen, Jorn van Bergeijk, Wessel vd Maaden, Michael Melkumjan, Niek in ’t Veld, Jarno Winnen, Revy Smits, Luuk Booij, Rens Komejan, Stein van Loon, Ezra Smelt

JO15-1
leiders Henk vd Stelt en Jan Rozenbrand, trainer Levi Splinters

Thomas vd Elst, Jan Homborg, Mathijs Bouman, Jochem van Bergeijk, Jesse Reiser, Nathan Somsen, Tygo van Hemert, Dani Vos, Stan Meiresonne, Sam Combee, Jelle Bouman, Dani Thur, Tim vd Heuvel, Ruben Groenenberg

JO17-1
leiders Wietse van Mersbergen en Gert-Jan van Kapel, trainer VACANT

Devi in ’t Veld, Ivar Palland, Jens vd Water, Stijn Brouwers, Lars Hendriks, Thijs Branderhorst, Yarick Rochat, Lars van Bergeijk, Jurre van Kapel, Jetze van Mersbergen, Adwin vd Herik, Sander Smits, Jesse Bouman, Jesse Snijders, Stan vd Kolk

MO17-1
Coach en trainer: Hanko Rosenbrand

Mirjam den Dekker, Esmee Leijser, Noa van Hemert, Britt Heeskens, Gwen vd Oever, Benthe Thur, Angenitha Branderhorst, Imke de Ruiter, Inge de Haan, Nienke Komejan, Janne-Lynn Himpers, Juule Branderhost, Sam Rosenbrand, Mirte Bouman, Celine de Haan, Irene van Mersbergen, Eline de Haan

JO19-1
leider en trainer Gwen Vos

Riaan Bakker, Pieter Oudshoorn, Hidde Treffers, Jardi Buijs, Kevin Hartman, Dirk Branderhorst, Sjack van Mersbergen, Loek in ´t Veld, Joey Vos, Henri Metz, Bart Storchart, Nigel vd Wardt, Mees vd Herik, Jonathan Smelt, Tim van Dijk

Voor vragen voor de J-teams: Tino Vos tinovos79@hotmail.com
Voor vragen voor de M-teams: Ron Leijser leijser70@hetnet.nl

Terug