Hieronder staan de voorlopige teamindelingen met leiders. Een aantal leiders geeft ook training, maar exacte trainers per teams worden later bekend gemaakt. Ook de trainingsavonden worden later bekend gemaakt. Wel is bekend dat op zaterdag 28 augustus alle jeugdteams starten met een kick-off.


Mini´s: 

Begeleiding:        Sander Cox en VACANT                                                   

  • Daan Vos
  • Noud de Stigter
  • Devin Zwart
  • Xavi Somsen
  • Senn van Wijk

JO8-1JM:

Begeleiding:        Alex Burghout en Niels Burghout

  • Armin van Raaij
  • Tijn Burghout
  • Guus Burghout
  • Tijmen Zwart
  • Fedde Zwart
  • Robin Bouman
  • Levi Lankhaar
  • Ayden van Wijlen
  • Gijs van Ooijen

JO9-1JM:

Begeleiding:        Lars van Drunen en Rianne Versteeg

  • Bram Verhoeks
  • Daan Lankhaar
  • Ties Versteeg
  • Saimon Gebremskel
  • Samuel de Waal
  • Siebe Verkade
  • Evy van Versendaal
  • Yonina Bot
  • Finn Schilders

 JO9-2JM:

Begeleiding:        Hans van Geloven en Margriet van Geloven

  • Samuel van Geloven
  • Pim Schouten
  • Ravi Verwoert
  • Luca van Helden
  • Justin Somsen
  • Julian Mirck
  • Fien van Ooijen
  • Jacelyn van Tilborg
  • Xander van Dalen
  • Ali Haj Solemon

JO10-1:

Begeleiding:        VACANT

  • Siem vd Velden
  • Matheo Nowacki
  • Lenn van Dongen
  • Luc Hartman
  • Matt ten Haaf
  • Liam ten Haaf
  • Mahmoud Sulaiman

JO11-1:

Begeleiding:        Menno de Hart en Richard Thur

  • Finn de Hart
  • Levi Smelt
  • Thijs vd Bogaard
  • Hugo van Wijk
  • Noam vd Brink
  • Nanno Bolt
  • Tim Ewijk
  • Dave de Koning
  • Luuk Vos
  • Gijs van Veen

JO13-1:

Begeleiding:        Arie van Veen en Tino Vos  

  • Roy vd Heuvel
  • Guus van Veen
  • Julian van der Mooren
  • Levi van Veen
  • Beerd Kramer
  • Stan Vos
  • Thijs Verhoeks
  • Pieter Lankhaar
  • Levi van Vuuren
  • Dave van Tilborg
  • Gene van der Mooren
  • Tygo Bouman
  • Thom Bouman
  • Micha vd Kolk

JO14-1:

Begeleiding:        VACANT

  • Bob de Graaf
  • Sieb Kramer
  • Marijn van der Mooren
  • Vince van Wijk
  • Tim Smits
  • Levi Gouda
  • Tibbe Branderhorst
  • Bryan Blom
  • Benjamin Somsen
  • Luuk van Hemert
  • Sven Verwoert
  • Sil van Kapel
  • Koen Schouten

JO16-1:

Begeleiding:        VACANT

  • Revy Smits
  • Ezra Smelt
  • Michael Melkumjan
  • Jarno Winnen
  • Luuk Booij
  • Rens Komejan
  • Stein van Loon
  • Tobias Somsen
  • Dani Groenenberg
  • Rens van der Kolk
  • Milan van Hemert
  • Dino Kruijssen
  • Jacques Prinsen
  • Mees Borsje

JO17-1:

Begeleiding:        Henk v/d Stelt en Jan Rozenbrand

  • Nathan Somsen
  • Tygo van Hemert
  • Sam Combee
  • Jelle Bouman
  • Dani Thur
  • Mathijs Bouman
  • Joran Luijendijk
  • Tim van den Heuvel
  • Ruben Groenenberg
  • Axel van Drunen
  • Wessel van der Maaden
  • Boaz van Berchum
  • Jorn van Bergeijk
  • Sem Versteeg
  • Niek in ’t Veld

JO19-1:

Begeleiding:        Gwen Vos en Gert-Jan van Kapel

  • Henri Metz
  • Bart Storchart
  • Ivar Palland
  • Thijs Branderhorst
  • Lars van Bergeijk
  • Lars Hendriks
  • Jonathan Smelt
  • Tim van Dijk
  • Jurre van Kapel
  • Jetze van Mersbergen
  • Thomas van der Elst
  • Sander Smits
  • Jan Homborg
  • Stan van der Kolk
  • Joey Vos

MO11-1:

Begeleiding:        Henri van Hemert en Stefan Kant

  • Lieke vd Kolk
  • Sarah van Hemert
  • Eva van Hemert
  • Amy Vos
  • Esmee Vos
  • Nikki van Loon
  • Lise Kant
  • Lynn Burnet
  • Melody van Wijlen
  • Caitlynn van Dongen
  • Roos Booij

MO15-1:

Begeleiding:        Mark Heystek en Petri den Ouden

  • Kyra in t Veld
  • Linde Bouman
  • Femke van de Heuvel
  • Puck van Herik
  • Demi van de Kolk
  • Joelle van de Vendel
  • Marthe de Hart
  • Joy van de Pol
  • Ruth Luijendijk
  • Guusje Verdoorn
  • Noor Rosenbrand
  • Sofia Buitenlaar
  • Aicha Kommeren

MO19-1:

Begeleiding:        Hanko Rosenbrand

  • Mirjam den Dekker
  • Esmee Leijser
  • Noa van Hemert
  • Britt Heeskens
  • Kiki van Engelen
  • Benthe Thur
  • Imke de Ruiter
  • Inge de Haan
  • Juule Brandenhorst
  • Sam Rosenbrand
  • Mirthe Bouman
  • Eline de Haan
  • Irene van Mersbergen
  • Celine de Haan
  • Esmee van Mersbergen
  • Dana Gouda

Dames 1

Begeleiding:        Marvin van Mersbergen en Thilo Gielis

  • Kim Duister
  • Mirthe van Veen
  • Ruth Timmermans
  • Anika van de Pol
  • Romy Groenenveld
  • Noor de Graaf
  • Lora Buijs
  • Nathalie Vos
  • Ezra de Haan
  • Manon Roubos
  • Mandy Schouten
  • Marsha Rietveld
  • Julia Bouman
  • Isa de Jong
  • Ayse Timmermans

GDC 6

Begeleiding:       

  • Wim Timmer
  • Richard Zwart
  • Roderick Bax
  • Maarten Timmer
  • Dennis van As
  • Willem Wagenvoort
  • Martijn Vos
  • Bas van der Kolk
  • Menno de Hart
  • Sander van Mersbergen
  • Alexander Burghout
  • William Splinters
  • Johan van der Stelt
  • Pieter van Dueren Den Hollander
  • Danny van der Mooren
  • Richard Thur
  • Huib van Hemert
  • Gert Vlastuin
  • Davy in ’t Veld

GDC 5

Begeleiding:

  • Björn Benders
  • Kenley Franke
  • Roel Beerens
  • Menno Schouten
  • Bas van Mersbergen
  • Ronald Loogman
  • Ralph van Horssen
  • Remco van Buuren
  • Marvin van Mersbergen
  • Stefan Loogman
  • Carlo Boer
  • Toine van der Mooren
  • Joren Schop
  • Patrick Bouman
  • William Versteeg
  • Robbin van Mersbergen
  • Niels de Vries

GDC 4

Begeleiding:

  • Robbert Rutjes
  • Robin Vos
  • Ralph Lankhaar
  • Bart van den Bogaard
  • Maarten Uythoven
  • Marco Pijnenburg
  • Victor van der Stelt
  • Alwin Branderhorst
  • Kevin Bouman
  • Pieter van Wijk
  • Erik van Kessel
  • Bas van Kessel
  • Christian Brienen
  • Antoine Schilders
  • Mark Heijstek
  • Werner van Drunen
  • Hanko Rosenbrand

GDC 3

Begeleiding:

  • Sjack van Mersbergen
  • Nigel van de Wardt
  • Dirk Branderhorst
  • Jardi Buijs
  • Hidde Treffers
  • Pieter Oudshoorn
  • Thom de Ruiter
  • Robin Buijs
  • Gerbert van der Beek
  • Carlo Thur
  • Jelmer Raams
  • Horatiu Gritto
  • Jan Nijholt

Selectie 1 & 2

Begeleiding:

  • Loek in ’t Veld
  • Hugo van Hemert
  • Niek in ’t Veld
  • Tim van Rooijen
  • Fabian Splinters
  • Menno Schouten
  • Joost van Rooijen
  • Levi Splinters
  • Tom van Rijswijk
  • Erik den Ouden
  • Stefan Storchart
  • Loek de Jong
  • Justin Youell
  • Jelle Bouman
  • Jamie Youell
  • Sven Palland
  • Sam de Jong
  • Mitchel van Wijk
  • Tim Minnaard
  • Michiel de Ruiter
  • Daan Dernison
  • John van Zelst
  • Rick Minnaard
  • Thomas Vos
  • Richie van Litsenburg
  • Henk van der Kolk
  • Emiel van der Heijden
  • Remi Buijs
  • Robin van Wijk
  • Xander van den Assem
  • Benjamin Vos
  • John van Mersbergen

 

Terug