Hieronder staan de voorlopige teamindelingen met indien bekend trainer(s) en teammanager(s).


JO6-1:

Begeleiding:
Trainer(s):
Teammanager(s):

Spelers:
Joah Kraaijkamp
Jonas Potters
Nout Los
Owen Vos


JO7-1: 

Begeleiding:   
Trainer(s):
Teammanager(s):

Spelers:     
Ivar Brienen
Kyan Verwoert
Nout Ockers
Senn van Wijk
Stephanie vd Mooren
Tess van Ballegooijen


JO8-1:

Begeleiding: 
Trainer(s):
Teammanager(s): Tom de Stigter / Vacant  

Spelers:   
Clint de Ruiter
Daan Vos
Devin Zwart
Noud de Stigter
Scott ten Haaf
Sverre van Helden
Tymen Zwart


JO9-1:

Begeleiding:  
Trainer(s):
Teammanager(s): Alex Burghout / Niels Burghout

Spelers:     
Ayden van Wijlen
Fedde Zwart
Ferre Brienen
Gijs van Ooijen
Guus Burghout
Levi Lankhaar
Matz vd Velden
Tijn Burghout


 JO9-2:

Begeleiding:      
Trainer(s):
Teammanager(s):Rico Bouman / Richard Zwart

Spelers: 
Anne Homborg
Evy van Versendaal
Jacelyn van Tilborg
Linde van Mersbergen
Linne Zwart
Lynn van Ballegooijen
Robin Bouman
Vienne Hartman


JO10-1:

Begeleiding:       
Trainer(s):
Teammanager(s): Vacant

Spelers:
Armin van Raaij
Finn Schilders
Julian Mirck
Justin Somsen
Luca van Helden
Ravi Verwoert
Saimon Gebremskel
Siebe Verkade
Ties Versteeg
Xander van Dalen


JO11-1:

Begeleiding:  
Trainer(s):
Teammanager(s): Lars van Drunen / Gerard van Dongen / Niroco Hartman

Spelers:     
Bram Verhoeks
Daan Lankhaar
Julian Brouwers
Lenn van Dongen
Liam ten Haaf
Luc Hartman
Matt ten Haaf
Pim Schouten
Samuel van Geloven
Siem vd Velden


JO12-1:

Begeleiding:    
Trainer(s):
Teammanager(s): Johan van der Stelt / vacant

Spelers:   
Arne Ewijk
Dave de Koning
Gijs van Veen
Hugo van Wijk
Jim van der Ven
Joris Kwetters
Levi Heiden
Matheo Nowacki
Nanno Bolt
Ramon van Esch
Thijs van de Bogaard
Tim Ewijk


JO13-1:

Begeleiding:     
Trainer(s):
Teammanager(s): Arie van Veen / Menno de Hart

Spelers:  
Beerd Kramer
Dave van Tilborg
Finn de Hart
Gene van der Mooren
Guus van Veen
Julian van de Mooren
Levi Smelt
Levi van Veen
Micha van der Kolk
Pieter Lankhaar
Roy van de Heuvel
Stan Vos
Thijs Verhoeks
Thom Bouman
Tygo Bouman


MO13-1:

Begeleiding:
Trainer(s): Henri van Hemert / Stefan Kant
Teammanager(s): Henri van Hemert / Stefan Kant

Spelers:
Aicha Kommeren
Amy Vos
Caitlynn van Dongen
Esmee Vos
Eva van Hemert
Lieke van de Kolk
Lise Kant
Marthe de Hart
Melody van Wijlen
Nikkie van Loon
Sarah van Hemert


MO13-2:

Begeleiding:
Trainer(s): Patrick Burnet / Petri den Ouden
Teammanager(s): Patrick Burnet / Petri den Ouden

Spelers:
Britt Burnet
Christel Vos
Doris van Ooijen
Joelle van de Vendel
Lisa Heeskens
Lois van Tilburg
Lotte Doezer
Lotte Eikhout
Lynn Burnet
Roos Booij
Veerle van Geloven


JO15-1:

Begeleiding:     
Trainer(s):
Teammanager(s): Marcel Somsen / Gertjan van Kapel

Spelers:  
Benjamin Somsen
Bryan Blom
Koen Schouten
Levi Gouda
Luuk van Hemert
Marijn van der Mooren
Sieb Kramer
Sil van Kapel
Sven Verwoert
Tibbe Branderhorst
Tim Bouman
Tim Kamma
Tim Smits
Vince van Wijk
Wouter Stuij


JO17-1:

Begeleiding:   
Trainer(s):
Teammanager(s): Kenley Franke

Spelers:    
Axel van Drunen
Bob de Graaf
Dani Groenenberg
Ezra Smelt
Jarno Winnen
Michael Melkumjan
Milan van Hemert
Rens Komejan
Rens van der Kolk
Revy Smits
Sem Versteeg
Stein van Loon
Tobias Somsen


MO17-1:

Begeleiding:
Trainer(s):
Teammanager(s): Vacant

Spelers:
Celine de Haan
Dana Gouda
Demi van de Kolk
Eline de Haan
Esmee van Mersbergen
Femke van de Heuvel
Guusje Verdoorn
Inge de Haan
Irene van Mersbergen
Joy van de Pol
Kyra in t Veld
Linde Bouman
Noor Rosenbrand
Puck van den Herik
Ruth Luijendijk
Sophia Buitelaar           


JO18-1:

Begeleiding: 
Trainer(s): Teus Nieuwenhuizen
Teammanager(s):

Spelers:
Boaz van Berchum
Dani Thur
Dino Kruijssen
Jelle Bouman
Joran Luijendijk
Mathijs Bouman
Mees Borsje
Nathan Somsen
Ruben Groenenberg
Sam Combee
Sander Smits
Tim van den Heuvel
Tygo van Hemert
Wessel van de Maaden


Dames 1

Begeleiding:
Trainer(s): Thilo Gielis / Marvin van Mersbergen
Teammanager(s): Thilo Gielis / Marvin van Mersbergen

Spelers:     
Anika van de Pol
Anne Fleur Straver
Ayse Timmermans
Benthe Thur
Ezra de Haan
Gera van Dijk
Imke de Ruiter
Isa de Jong
Jessie Nagtzaam
Julia Bouman
Justy Groenenveld
Kim Duister
Lora Buijs
Manon Roubos
Marsha Rietveld
Mirthe van Veen
Nathalie Vos
Noor de Graaf
Romy Groenenveld
Ruth Timmermans
Sanne Ribbens


Reserves 3,4,5

Spelers:     
Johan van der Stelt
Kenley Franke
Martijn Vos
Marvin van Mersbergen
Thilo Gielis


GDC 5

Begeleiding:
Trainer(s):
Teammanager(s): Maarten Timmer / Johan van der Stelt

Spelers:
Alexander Burghout
Bas van der Kolk
Bas van Mersbergen
Danny van der Mooren
Davy in ’t Veld
Dennis van As
Gert Vlastuin
Huib van Hemert
Maarten Timmer
Menno de Hart
Patrick Bouman
Pieter van Dueren Den Hollander
Richard Thur
Roderick Bax
Roel Beerens
Willem Wagenvoort
William Splinters
William Versteeg
Wim Timmer


GDC 4

Begeleiding:
Trainer(s):
Teammanager(s): Mark Heijstek / Toine van der Mooren

Spelers:
Alwin Branderhorst
Antoine Schilders
Bart van den Bogaard
Bas van Kessel
Carlo Boer
Chris Visser
Christian Brienen
Emiel van der Heijden
Erik van Kessel
Hanko Rosenbrand
Kevin Bouman
Maarten Uythoven
Mark Heijstek
Ralph Lankhaar
Robin Vos
Sven Palland
Toine van der Mooren
Victor van der Stelt


GDC 3

Begeleiding:
Trainer(s): Vacant
Teammanager(s): Carlo Thur / Robin Buijs

Spelers:
Carlo Thur
Dirk Branderhorst
Gerbert van der Beek
Hidde Treffers
Horatiu Gritto.
Jardi Buijs
Jelmer Raams
Joey Vos
John van Zelst
Joren Schop
Pieter Oudshoorn
Pieter van Dalen
Ralph van Horsen
Robin Buijs
Ronald Loogman
Ruben Rietveld
Sjack van Mersbergen
Stefan Loogman
Thijs Branderhorst
Tim Minnaard


Selectie 1 & 2

Begeleiding:
Trainer(s): Gerrit Molenaar (GDC 1) / Bas Hartman (GDC 2) / Kick Schouten (GDC 2)
Teammanager(s): Robin van Wijk (GDC 1) / Bas Hartman (GDC 2) / Kick Schouten (GDC 2)
Verzorger(s): Marleen Vos / Erick in ’t Veld
Assistent scheidsrechter(s): Piet den Ouden (GDC 1) / Vacant (GDC 2)

Spelers:
Alfonso Ndongala
Benjamin Vos
Daan Dernison
Erik den Ouden
Fabian Splinters
Henk van der Kolk
Henri Metz
Hugo van Hemert
Jamie Youell
Jelle Bouman
Jetze van Mersbergen
Joao Esteves
Jonathan Smelt
Joost van Rooijen
Jurre van Kapel
Justin Youell
Levi Splinters
Loek in ’t Veld
Menno Schouten
Michiel de Ruiter
Mitchel van Wijk
Pascal de Vries
Remi Buijs
Richie van Litsenburg
Rick Minnaard
Stefan Storchart
Thom de Ruiter
Thomas Vos
Tim van Dijk
Tim van Rooijen
Tom van Rijswijk
Tresor Mbiavanga
Wesley van de Wardt
Xander van den Assem


Vragen over de teamindeling?
Neem contact op met de betreffende jeugdcoördinator van het team waar de speler nu speelt.

Terug