Zoals  velen het al weten, is het moeilijk om scheidsrechters te vinden. Grote vraag is vaak: wie  fluit er op zaterdag de wedstrijd van GDC en vul dan het team maar in.

Daarom heeft het bestuur besloten om een lijst op te stellen en de eigen leden te  koppelen aan een wedstrijd. Onderling ruilen of een vervanger aanstellen is mogelijk echter dit moet wel gemeld worden. Bas van de Kolk is de  juiste  persoon om de wijziging door te geven. Cor Hobo zal de scheidsrechter vermelden  op het programma van de week aan het prikbord  in de kantine. En ook in het wedstrijd programma op de site  zal een 3- tal dagen vooraf de scheidsrechter vermeld worden. Als  de wedstrijden afgelast worden geldt de regel dat de scheidsrechter mee gaat naar de volgende geplande datum die de KNVB inplant. Dat betekent opletten dus!

We rekenen op ieders medewerking en bedanken  u allen nu alvast voor de medewerking.

Met vriendelijke groet,

Levi, Henk en bestuur vv GDC

 

Terug