De tegenstanders stonden vol spanning op het veld. De scheids vond dat kozakken boys mocht aftrappen. Er was goed en wel afgetrapt. En Eline van GDC had de 1-0 gemaakt. GDC was heel blij.  Alweer mocht Kozakken boys aftrappen door het super mooie doelpunt van Eline. GDC moest even bikkelen voor de 2-0 maar toch komt Eline in actie en maakt ze de 2-0

Even moest GDC hun best doen voor de 3-0. Maar toch letten  Julle goed op en maakte ze de 3-0. En weer mocht Kozakken boys aftrappen. GDC moest even in actie komen voor de 4-0.

Maar myrte zetten de turbo aan en maakte de 4-0. Als 5de keer mocht kozakken boys aftrappen. Even over spelen dacht GDC . En Inge maakt de 5-0. En de scheids fluit af rust. Na een kwartier komen Kozakken boys en GDC weer het veld op . Voor de 6de keer  moet Kozakken boys aftrappen. Even overspelen voor de 6-0 maar toch is het zo ver en maakt Inge de 6-0. Voor de. Alweer mag kozakken boys aftrappen. Een mooie voor zet van Inge en uit die voor zet kan Jannique de 7-0 maken en dat doet ze de 7-0 is binnen. Toch mag kozakken boys weer aftrappen. Toen er afgetrapt was kon Inge een super goal maken en dat deed ze toen ook en maakte ze de 8-0 kozakken boys kon alweer gaan aftrappen.  Even bikkelen voor de 9-0  maar toch komt Eline met de bal en maakt ze de 9-0. Aftrappen en dan nog even bikkelen voor de 10-0  en ja hoor Eline maakt de 10-0. Aftrappen maar weer kozakken boys.

Er is afgetrapt en  Eline komt alweer in actie en maakt de 11-0. Er word door de scheids heeft  afgefloten. Nu alleen nog maar de penalty’s. En klaar is kees . En dan is de wedstrijd afgelopen

Dit zijn de meiden die hebben gescoord.

Eline 6x

Julle 1x

Myrte1x

Inge2x

Jannique1x

Terug