Zaterdag 18 november, een bewolkte dag.  Vandaag moesten we tegen Uno Animo, Esmee staat in het doel als keepster, en daar gaan we..na meerdere keren aanvallen geeft Kyra M een voorzet aan Mirthe en wordt het 1-0 met een mooie goal. Vervolgd door een assist van Juule, maar helaas mist ze.  Dan komt Uni Animo heel ver richting doel en wordt het 1-1
Na nog een paar pogingen tot scoren, maar helaas zonder resultaat is het rust.  Als de 2de helft nog maar net is begonnen, maakt Eline een mooie goal en wordt het 2-1.  Wanneer de bal weer ver naar voren wordt geschoten, met behulp van Sam, komen we weer ver en uiteindelijk scoort Janne-lynn het 3de doelpunt.  Wanneer we opnieuw aanvallen scoort Eline weer, waardoor het 4-1 wordt.  Wanneer er afgefloten wordt, gaan we apetrots het veld af.

Groeten, Kyra vd Maaden

Terug