Van 30 september tot en met 8 oktober vindt de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats en geven we onze (assistent-)scheidsrechters op het veld en in de zaal alle eer die hen toekomt. Zonder scheidsrechters, geen wedstrijden!

De ‘Week van de Scheidsrechter’ is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Tijdens deze week willen de KNVB en ARAG zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de (assistent-)scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Doe ook mee!

Scheidsrechters maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! Het bedanken van de (assistent-)scheidsrechters kan op veel verschillende manieren en misschien doen jullie dat ook al voorafgaand of na elke wedstrijd.

Namens GDC bedanken wij alle (vrijwillige) scheidsrechters die elke week weer op het veld staan om alle wedstrijden in goede banen te leiden.

Zonder scheidsrechters, geen wedstrijden! Bedankt!

Terug