• In de Kerstvakantie wordt op vrijdag 27 december het onderlinge toernooi gehouden, voor meer informatie zie onderaan dit bericht. Op dinsdag 24 december wordt het jaarlijkse regiotoernooi met Wilhelmina’26, NOAD’32, Achilles Veen, Dussense Boys en GDC gehouden. De aanvangstijden zijn als volgt:

GDC F1: aanwezig om 8.45u, eerste wedstrijd start om 9.14u

GDC E1: aanwezig om 11.15u, eerste wedstrijd start om 11.44u

GDC D1: aanwezig om 13.45u, eerste wedstrijd start om 14.14u

Ouders, opa´s, oma´s en andere supporters zijn natuurlijk van harte welkom om onze pupillen aan te komen moedigen.

 

Op vrijdag 27 december is het onderlinge zaalvoetbaltoernooi van GDC in de Aalburcht te Wijk en Aalburg. Deze dag zullen alle jeugdteams een onderlinge competitie afwerken. Dus zet het vast in je agenda en dan zien we je graag op vrijdag 27 December in de Aalburcht. Programma en tijden volgen nog op deze site.

 

Terug