Ook dit jaar willen we als PR-commissie van vv GDC haar sponsoren bedanken voor hun financiële en materiële steun door jullie uit te nodigen voor een gezellige middag rondom de thuiswedstrijd van GDC 1 tegen Hardinxveld 1 op zaterdag 18 april. 

Wij nodigen u en uw eventuele collega of partner van harte uit om op 18 april 12.30u bij GDC aanwezig te zijn. Na een welkomstwoord wordt een er een voetbal clinic met C – spelers gegeven door hoofdtrainer Marco de Jong. Van 13.30u tot 14.00u volgt er een presentatie van onze hoofdtrainer met een doorkijk naar de thuiswedstrijd die om 14.30u zal aanvangen. Na de thuiswedstrijd gaan we de wedstrijd nog gezellig nabeschouwen. 

Aanmelden kan via aanmelden@vvgdc.nl of via 06-53105319 (Henk van der Stelt). Wilt u erbij vermelden met hoeveel personen u komt? 

Wij zien u graag op aanstaande zaterdagmiddag 18 april op het sportcomplex van GDC, dat door vele vrijwilligers en sponsors de afgelopen jaren tot een mooi complex is omgebouwd! 

PR-commissie vv GDC 

Terug