Aanstaande zaterdag belooft een leuke en gezellig dag te worden op het sportcomplex van GDC. Zo spelen het 1e, 2e en 3e een thuiswedstrijd (allen om 14:30 uur), is er een sponsordag georganiseerd voor alle sponsoren van GDC en mogen er deze week 11 jeugdspeelsters het veld op lopen met de spelers van GDC 1 voor de laatste thuiswedstrijd van de competitie van dit seizoen tegen Rijswijkse Boys 1. De balsponsor van deze week is Jakko Sport uit Wijk en Aalburg.

Dit is echter nog niet alles! Ook zal op deze dag het eindbedrag van de veilig voor de Activoband & GDC bekend gemaakt worden en zijn er optredens van de Activoband, Jolanda Zoomer & Dennis van der Stelt. De muziek zal worden verzorgd door Corne Music. Al met al genoeg ingrediënten voor een schitterende dag op ons prachtige sportcomplex. Neem daarom ook al je vrienden, familie en kennissen mee naar GDC. Voor de kids is balonnenclown Fluppie aanwezig!

Terug