Zaterdag 3 mei nodigt GDC haar sponsors uit om naar het vernieuwde sportcomplex aan de Nieuwe Steeg in Eethen te komen. Met een hapje en drankje wil GDC haar sponsoren bedanken. We zullen met elkaar naar de wedstrijd GDC 1 – Rijswijkse Boys kijken en na afloop van de wedstrijd zijn de sponsors welkom in de GDC kantine waar de actie van GDC met de Aktivo-band afgesloten wordt met een concert en het overhandigen van de instrumenten. Het programma voor de sponsormiddag is:

13.30 uur    Ontvangst bij de ingang van de kleedkamers

14.30 uur    Wedstrijd:  GDC 1 – Rijswijkse Boys 1

15.15 uur    Rust: sponsors welkom de ruimte naast de ingang van de kleedkamers

16.45 uur    Concert Aktivo-band

17.15 uur    Gezellig samenzijn in kantine met DJ Corné

Namens GDC  willen wij u als sponsor van GDC  uitnodigen voor een middag vol met entertainment op het sportcomplex van GDC! De afgelopen jaren zijn de sponsormiddagen goed bezocht en positief ervaren. We hopen uiteraard (ook) dit jaar op uw komst!

Graag voor dinsdag 29 april aanmelden via aanmelden@vvgdc.nl of 0653105319.

 

U bent van harte welkom, namens de PR-commissie GDC

Terug