Hallo GDC’ers,

Zaterdag 17 juli zal er een zomermiddag mixtoernooi plaatsvinden voor de senioren. Er wordt dan op een kwart veld een toernooitje gespeeld, 6 tegen 6. Om 13.00 is de aftrap van de eerste wedstrijd. We sluiten het toernooi af met een BBQ.

Aanwezig: 12:30
Aanvang: 13:00

Geef je team voor 1 juli op via 06-31230521 (Carlo). Het zou mooi zijn om zo divers mogelijke teams (maximaal 16 teams, VOL=VOL) te creëren, zodat de niveaus niet te ver uiteenlopen. We hopen op veel enthousiaste deelnemers, ook niet GDC leden zijn welkom om deel te nemen.

Zomer 6×6 Mix Toernooi van dit seizoen is de opmaat naar het felbegeerde zomeravondvoetbal dat we volgend seizoen weer nieuw leven in gaan blazen.

Praktische informatie:
– 6 tegen 6 op kwart veld
– 12,5 minuut per wedstrijd
– E doelen met vaste keeper
– 1 man is gelijk aan 2 vrouwen
– Voor de spelers die geen team hebben gaan we proberen een team te maken

BBQ:
– Na het toernooi barbecue
– Voor alle deelnemers van het toernooi
– Prijs barbecue n.n.b.
– Supporters of mensen die mee willen eten kunnen zich opgeven voor BBQ via 06-11067082 (Jeroen).

 

Jeroen van der Stelt / Carlo Thur

 

Terug