Zoals we al eerder kenbaar maakte gaat GDC starten met Walking Football, helaas gaat de demonstratie wedstrijd op zaterdag 12 juni niet door, daar er op moment ivm covid regelgeving geen toeschouwers aanwezig mogen zijn. Nieuwe plan is om tijdens of na het kick-off evenement voor GDC jeugd op zaterdag 28 augustus deze demonstratie wedstrijd te spelen. Om nu al een indruk te krijgen van het aantal deelnemers vragen wij eenieder (lid of niet) die mee wil doen zich aan te melden?

Na deze eerste aanmeldingen gaan we inventariseren tezamen met jullie hoe we eea vorm gaan geven. Mogelijk gaan we hiervoor op een vrijdagavond een bijeenkomst inplannen om met jullie van gedachten te wisselen.

Meld je (alvast) aan en doe (straks) gezellig mee!

Via: ws.vvgdc@gmail.com of (appje naar) 06-31303534

Tot snel,
Werkgroep Walking Voetbal
Gerard Zwart, Piet den Ouden, Marcel Bouman

 

 

 

Terug