Voorlopige indeling jongens O11 seizoen 2017-2018

Hieronder volgt de voorlopige indeling van de jongens O 11 voor het seizoen 2017-2018.   JO11-1 Revy Smits Rens Komejan Stein van Loon Tobias Somsen Martijn Verdoorn Bert Bouman Lars van Vugt Jarno Winnen   Begeleiding : Johan van der Stelt en Danny van der Mooren   JO11-2 Levy Boeser Dani Groenenberg Bob de Graaff […]

Lees meer

De JO11 (E) en JO9 (F) teams starten woensdag met trainen!

Woensdag  31 augustus beginnen de trainingen voor de JO11 (E) en JO9 (F) van  18.30- 19.30. De trainingen op woensdag worden in circuitvorm gedaan en verzorgd door Marcel Somsen. Er worden nog vrijwilligers die de al uit bedachte spelvormen willen begeleiden. Voor aanmelding: Tino Vos  06-53884432 Marja Thur  06-55458850

Lees meer

Indeling E en F

E1 Milan van Hemert Tim van den Heuvel Jorn van Bergeijk Revy Smits’ Ezra Smelt Dani Vos Dani Thur Tom van Dijk Nathan Somsen Nick in,t Veld E2 Mathijs Bouman Tygo van Hemert Jelle Bouman Sem Versteeg Max Nieuwkoop Mikel Hendriks Dino Kruijssen Ruben Groenenberg Mees Borsje Stein van Loon F1 Martijn Verdoorn Rens Komejan […]

Lees meer

Oproep spelerspassen

Met ingang van het seizoen 2015/2016 hebben onderstaande personen een (nieuwe) KNVB-spelerspas nodig om te mogen voetballen.  – Martin Arendse – Roel Beerens – Carlo Boer – Niek de Boer – Celine van Bergeijk – Robin Buijs – Miranda Combee – Rowin van Drunen – Renzo van Emmerik – Ezra de Haan – Ralph van […]

Lees meer

Voorlopige indeling E en F-pupillen

De voorlopige indeling ziet er als volgt uit: E1 Antoin van Drunen E1 Kasper Rochat E1 Jurre van Kapel E1 Jetze van Mersbergen E1 Jonathan Smelt E1 Luca van der Kolk E1 Jesse Bouman E1 Tim van Dijk E1 Bruce Bouman E2 Sander Smits E2 Thomas van der Elst E2 Stefan Bouman E2 Jan Homborg […]

Lees meer

Teamindelingen en begeleiding jeugdteams inclusief trainingstijden E+F

GDC A1 Spelers: 1.     Jerom Buijs 2.     Ruben Combee 3.     Jasper van Emmerik 4.     Ralph van Horssen 5.     Henk van der Kolk 6.     Ritchie Litsenburg 7.     Ronald Loogman 8.     Rick Minnaard 9.     Menno Schouten 10.  Thomas Vos 11.  Robin Vos 12.  Rens Vos 13.  John van Zelst 14.  Max Brouwers 15.  Michel Schouten Begeleiding: Trainer/coach:                […]

Lees meer