Rabo ClubSupport actie: Steun GDC

Met Rabo ClubSupport steunt Rabobank Altena-Bommelerwaard ook dit jaar het verenigingsleven in de gemeenten Altena, Maasdriel en Zaltbommel. Ook GDC doet hier weer aan mee.

ClubSupport in drie stappen

Van 6 tot en met 27 september konden clubs en verenigingen zich inschrijven. Hier heeft GDC zich voor aangemeld. Van 4 tot 25 oktober kunnen alle leden van de Rabobank hun stem uitbrengen op zijn of haar favoriete club of vereniging. Let op! Dit kan alleen als je lid bent van de Rabobank.

Van 1 tot en met 14 november zijn de finale uitreikingen en horen alle clubs welke financiële ondersteuning ze krijgen. Het doel van dit jaar is speeltoestellen te kopen en te installeren op ons mooie complex. Dit is een lang gekoesterde wens van veel kinderen en hun ouders.

Stem op GDC, en laat uw stem niet verloren gaan!

Meer informatie volgt.

Terug