Afgelopen zaterdag zijn de overeenkomsten met de twee hoofdsponsors van GDC getekend. Namens ELGO tekende Leo en Arnoud zette zijn handtekening namens ´t Centrum. Het 1e elftal heeft voortaan naast het inmiddels vertrouwde logo van de ELGO ook het logo van ´t Centrum op het wedstrijdshirt (bij thuisshirt Elgo voorop en ´t Centrum achterop en bij uitshirt andersom) en op verdere teamkleding en tassen staan.
Speech Henk met spelers erbij Tekenen LeoTekenen Arnoud Sponsors met lijsten Sponsor Jakko softshell Bloemen Carla 
Het nieuwe clubshirt dat GDC 1 is gaan dragen is door GDC ontwikkeld met kledingleverancier Jakko Sport en van deze sponsor hebben de spelers en begeleiding een jas ontvangen. Dit vloeit voort uit de afgelopen zomer verlengde samenwerking tussen Jakko Sport en GDC. De drie sponsors bedankt voor jullie steun!
Foto softshells team sponsors Foto uittenue met sponsors
Foto thuistenue team met sponsors def
Terug