Hoewel iedereen in een winterslaap zit en last heeft van de Corona maatregelen gaat bij GDC het werk achter de schermen gewoon door. Hopende op een zonnige, sportieve toekomst zijn bij GDC de kleedlokalen opgeknapt voor een nieuwe voetbalperiode. De laatste weken hebben alle kleedlokalen op de eerste verdieping een onderhoudsbeurt ondergaan. De beschadigde muren door het afkloppen van voetbalschoenen zijn opnieuw gestukadoord en de wanden en plafonds hebben een nieuwe frisse kleur gekregen. Zie foto’s hieronder!

Dit alles door een onderhoudsploeg die niet van ophouden weet namelijk: Cees Treffers, Gerrit Baaijens, Wim van Dongen, Maarten Bouman, Stefan Storchart en Hans van de Koppel. Zie de foto’s voor het eindresultaat. Nu met z’n allen ervoor zorgen dat het netjes blijft. Klop geen schoenen af tegen de muur!

Terug